Znany filozof i polityk Arystoteles powiedział kiedyś, że kobiety są najlepszymi stworzeniami boga.

A dla „Ciebie”, które są odważne, piękne, łaskawe i inteligentne, owijanie i noszenie się jest sprawą najwyższej wagi. W zależności od kształtu, kształty ciała, kolorów itp., Oto kilka wskazówek dotyczących owijania i przenoszenia, np. Porady mody dla kobiet.

Ale zanim przejdziemy do tych wskazówek, abyście byli mądrzejsi, piękniejsi i odważniejsi, chcielibyście wiedzieć, czym jest Moda dla Kobiet, zwłaszcza jeśli jesteście nieco bardziej ostrożni jeśli chodzi o wygląd.

Moda dla kobiet

Kobiety są bezpośrednio związane z modą. Byłoby dobrze powiedzieć, że słowo moda jest synonimem kobiety. To coś więcej niż noszenie ubrań. Jeśli jesteś miejskim pięknem, moda i styl powinny iść dobrze, a także z wyprzedzeniem. Niewiele czynników, które definiują Twoją modę, to ramiona ciała, koloryt skóry, poziom komfortu i osobiste podejście.

Tak piękne panie, chodźcie, pozwólmy czuć się zgodnie z twoją ramą ciała, tonem skóry i po wszystkim twoim poziomem komfortu.

Body Frame – Czy jesteś pulchną kobietą, jeśli tak, spróbuj unikać cięć bez rękawów. Wybierz ciemne kolory, a nie jaśniejsze odcienie. Zamień paletę od gamy nudnych kolorów, takich jak nudny niebieski lub brudny niebieski. Jeśli nosisz małe odbitki i pionowe wydruki, będziesz wyglądać szczuplej. Jeśli masz w sobie dodatkowe kilogramy, unikaj sareesów i sarei bawełnianych i trzymaj się Szyfonu jak Georgette Sarees.

Wybierz beżowe i płowe kolory, jeśli masz średnią strukturę. W przypadku bluzek spróbuj na siatkach, ponieważ są one bardzo pomocne w maskowaniu fizycznych wad.

Szczupłe kobiety, dopinguj, będziesz wyglądać wspaniale we wszystkich gamach kolorystycznych. Wszystkie kolory i odcienie będą pasować do ciebie. Możesz również przymierzyć bez rękawów, głębokie cięcia i wiązane bluzki.

Odcień skóry – Jeśli masz jasną karnację, złoto z domieszką miedzi sprawi, że się ochłodzisz. Jeśli jesteś średnio / pszeniczny, preferuj mieszankę odcieni bieli, beżu i brązu złotego. Jeśli masz ciemną skórę, wolisz owinąć się złotymi odcieniami miedzi.

Osobista postawa i poziom komfortu – Twoja postawa i poziom komfortu są bardzo ważne, podobnie jak Twój wygląd i poczucie ubioru. Jeśli chcesz zachować kosmopolityczną perspektywę, ale nie czuć się zbyt dobrze z zachodnim zużyciem, spróbuj stylu Indo Western. Mieszanka stylu indo-zachodniego powinna dodać dodatkowego uroku Twojej osobowości. Łódka z wyciętymi szyjkami na karku jest zdecydowanie dla nieśmiałych i introwertycznych kobiet. Odważne „piękne” powinny wybierać z bluzki bez rękawów, z głębokimi szyjkami i mogą być rzemieniami.

Bez względu na to, jakie jest Twoje ciało i kolor skóry czy jak odważna jest twoja osobowość, moda jest dla Ciebie, DAMO.