Znany filozof i polityk Arystoteles powiedział kiedyś, że kobiety są najlepszymi stworzeniami boga.

A dla „Ciebie”, które są odważne, piękne, łaskawe i inteligentne, owijanie i noszenie się jest sprawą najwyższej wagi. W zależności od kształtu, kształty ciała, kolorów itp., Oto kilka wskazówek dotyczących owijania i przenoszenia, np. Porady mody dla kobiet.

Ale zanim przejdziemy do tych wskazówek, abyście byli mądrzejsi, piękniejsi i odważniejsi, chcielibyście wiedzieć, czym jest Moda dla Kobiet, zwłaszcza jeśli jesteście nieco bardziej ostrożni jeśli chodzi o wygląd.

Moda dla kobiet

Kobiety są bezpośrednio związane z modą. Byłoby dobrze powiedzieć, że słowo moda jest synonimem kobiety. To coś więcej niż noszenie ubrań. Jeśli jesteś miejskim pięknem, moda i styl powinny iść dobrze, a także z wyprzedzeniem. Niewiele czynników, które definiują Twoją modę, to ramiona ciała, koloryt skóry, poziom komfortu i osobiste podejście.

Tak piękne panie, chodźcie, pozwólmy czuć się zgodnie z twoją ramą ciała, tonem skóry i po wszystkim twoim poziomem komfortu.

Body Frame – Czy jesteś pulchną kobietą, jeśli tak, spróbuj unikać cięć bez rękawów. Wybierz ciemne kolory, a nie jaśniejsze odcienie. Zamień paletę od gamy nudnych kolorów, takich jak nudny niebieski lub brudny niebieski. Jeśli nosisz małe odbitki i pionowe wydruki, będziesz wyglądać szczuplej. Jeśli masz w sobie dodatkowe kilogramy, unikaj sareesów i sarei bawełnianych i trzymaj się Szyfonu jak Georgette Sarees.

Wybierz beżowe i płowe kolory, jeśli masz średnią strukturę. W przypadku bluzek spróbuj na siatkach, ponieważ są one bardzo pomocne w maskowaniu fizycznych wad.

Szczupłe kobiety, dopinguj, będziesz wyglądać wspaniale we wszystkich gamach kolorystycznych. Wszystkie kolory i odcienie będą pasować do ciebie. Możesz również przymierzyć bez rękawów, głębokie cięcia i wiązane bluzki.

Odcień skóry – Jeśli masz jasną karnację, złoto z domieszką miedzi sprawi, że się ochłodzisz. Jeśli jesteś średnio / pszeniczny, preferuj mieszankę odcieni bieli, beżu i brązu złotego. Jeśli masz ciemną skórę, wolisz owinąć się złotymi odcieniami miedzi.

Osobista postawa i poziom komfortu – Twoja postawa i poziom komfortu są bardzo ważne, podobnie jak Twój wygląd i poczucie ubioru. Jeśli chcesz zachować kosmopolityczną perspektywę, ale nie czuć się zbyt dobrze z zachodnim zużyciem, spróbuj stylu Indo Western. Mieszanka stylu indo-zachodniego powinna dodać dodatkowego uroku Twojej osobowości. Łódka z wyciętymi szyjkami na karku jest zdecydowanie dla nieśmiałych i introwertycznych kobiet. Odważne „piękne” powinny wybierać z bluzki bez rękawów, z głębokimi szyjkami i mogą być rzemieniami.

Bez względu na to, jakie jest Twoje ciało i kolor skóry czy jak odważna jest twoja osobowość, moda jest dla Ciebie, DAMO.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.