Co jakiś czas musimy wybrać coś w naszym życiu. Może to być sukienka, samochód lub miejsce pracy. Niemniej jednak, cały czas chcemy zabezpieczyć się przed błędami, które mogą zrujnować nasz dobry nastrój lub zdrowie.

Spośród wszystkich naszych wyborów, wybór stylisty jest jednym z najważniejszych. Dlaczego tak jest? Ponieważ stylista tworzy twój wizerunek, sposób, w jaki ludzie myślą o Tobie, kiedy Cię spotykają. Dobry stylista może Ci pomóc w zdobyciu czegoś, LUB komuś, kogo chcesz.

Co więcej, dobry stylista jest zawsze na topie nowości o modzie i zna wszystkie najnowsze trendy. Jeśli więc dobrze wybierzesz stylistę, będziesz mógł uzyskać dowolne fryzury, w tym te najgorętsze, takie jak fryzury Sedu.

Fryzury Sedu to nie tylko styl numer jeden w sezonie wiosna-lato, są niezwykle wymagające co do umiejętności stylisty. Tak więc, jeśli chcesz mieć fryzurę Sedu, powinieneś mieć najlepszą fryzjerkę, którą możesz zdobyć.

Oto kilka przydatnych wskazówek na temat tego, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze stylisty.

Porada 1: Zapytaj o rekomendacje

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie stylisty jest pytanie, czyjego stylu lubisz, gdzie ma tak piękną fryzurę. Ludzie są zwykle tak zaintrygowani faktem, że zauważają, że są bardzo zadowoleni z dzielenia się informacjami.

Istnieją dwie możliwości pytania ludzi o adres stylisty:

1. Możesz poprosić znajomego, krewnego lub współpracownika o namiary stylisty;

2. Możesz po prostu wpadać na kogoś z dobrą fryzurą na ulicy i pytać o adres stylisty.

Niektórzy uważają, że przyjaciel lub współpracownik może podać ci fałszywe informacje, aby styliści nie ujawnili Ci niektórych sekretów, które usłyszał od twojego przyjaciela lub współpracownika. Ale uważam, że to kompletna bzdura. Twoi przyjaciele oczywiście nie powiedzą stylistce o czymś, o czym już ci nie powiedzieli. W ten sam sposób współpracownik wie bardzo niewiele o Tobie tak samo jak o nim. Jest więc bardzo małe prawdopodobieństwo, że usłyszysz o sobie złe rzeczy.

Co więcej, dobry stylista powinien milczeć na temat informacji, które usłyszał od swoich klientów. W tym znaczeniu odgrywa on rolę kapłana w spowiedzi. Nie wspominając o tym, że dobry stylista dba o swoją reputację, która obejmuje umiejętność trzymania swoich języków.

Porada 2: Dowiedz się o całym salonie od środka

Kiedy w końcu znajdziesz salon, powinieneś dowiedzieć się więcej o jego personelu, jego usługach i ogólnej reputacji.

Musisz wykonać następujące czynności:

1. Przestudiuj salon z zewnątrz;

2. Przyjrzyj się uważnie, jak klienci są traktowani w salonie;

3. Dowiedz się, czy salon ma kilka programów szkoleniowych dla stylistów, którzy będą w najlepszej formie;

4. Postaraj się usiąść w recepcji, aby wiedzieć, jak działa firma;

5. Ogólny wygląd przyjazny dla klienta jest najważniejszą rzeczą w dobrym salonie.

Porada 3: Zapoznaj się ze stylistą osobiście

Czasy, gdy w mieście lub mieście był tylko jeden fryzjer, są w mglistej przeszłości. Dziś dobry salon ma zazwyczaj od trzech do dowolnej liczby stylistów. Wszyscy powinni mieć te same umiejętności, reprezentujące tradycje pracy salonu i poziom jego usług.

Zwykle powinieneś być w stanie dotrzeć do któregokolwiek ze stylistów w salonie, a poziom pracy będzie taki sam.

Istnieje również bardzo prosty test umiejętności stylisty. Przyjdź do stylisty, gdy on / ona nic nie robi i poproś o pokazanie swojej brzytwy. Jeśli nie znajduje się w pasie narzędzi lub na stanowisku gotowym do użycia, daj sobie spokój z tym salonem.

Dobry stylista powinien mieć wszystkie swoje instrumenty pod ręką. To pokazuje, że szanuje twój czas i swój czas i jest zawsze gotowy do wykonania tej pracy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.