Stylizacje paznokci tak jak moda na ubrania, szybko się zmienia. Kobiety uwielbiają zmiany, a zmiana koloru i wzoru na paznokciach jest wspaniałym pretekstem do poprawy swojego nastroju oraz zmiany garderoby. W roku 2022 pojawiło się wiele ciekawych propozycji od stylistek paznokci, które warto sprawdzić na sobie.

Modne paznokcie hybrydowe 2022

W manicure hybrydowym nadal modne będą wzory typu ombre. Miękkie i delikatne przechodzenie jednego koloru w drugi pięknie wygląda w stylizacji baby boomem, stworzonej na podstawie jasnego różu oraz bieli. To wspaniała propozycja na lato, ale również do ślubnej kreacji. Można dodatkowo ozdobić ją za pomocą cyrkonii, przyklejonych tuż koło skórek, przy wale paznokciowym.

Jeśli zależy nam na modnych paznokciach, to paznokcie hybrydowe 2022 nie mogą obyć się bez kolorowego frencza. Był on modny już w zeszłym roku, jednak rok 2022 pokazał jego krótką wariację na tle w odcieniu nude. Często na jednym z paznokci wykonuje się kolorowy wzorek w kształcie trójwymiarowej fali. Manicure typu French ma w tym roku swoją odmianę, z nieco mocniej wyciągniętymi ku górze bokami. Wydaje się więc, że tzw. linia uśmiechu kończy się aż przy obłoczku. To świetny sposób na wizualne wysmuklenie paznokci.

Stylizacje paznokci hybrydowych w 2022 będą stały również pod znakiem głębokich odcieni butelkowej zieleni, z dodatkiem nieśmiertelnego złota.

Stylizacje paznokci żelowych

Stylizacje paznokci 2022 to również paznokcie żelowe, które będą prezentowały się w całkiem nowej odsłonie. Panie bardzo chętnie wybierają nową stylizację. Polega ona na wykonaniu manicure tak, by wolny brzeg paznokcia dawał trójwymiarowy efekt. Na całą powierzchnię paznokci, oprócz wolnego brzegu, nakłada się żel budujący. Na wolnym brzegu zatapiane są kawałki mieniącego się sreberka. Można również wykorzystać pyłek. Dopiero potem nakładana jest na wolny brzeg dodatkowa warstwa żelu, tym razem przeźroczystego. W ten sposób widać różnicę między wolnym brzegiem a resztą paznokcia, co daje piękny, trójwymiarowy efekt.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.