Strona głównaUrodaNajmodniejsze stylizacje paznokci z ostatniego sezonu

Najmodniejsze stylizacje paznokci z ostatniego sezonu

Paznokcie hybrydowe są niezwykle eleganckim i wygodnym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która lubi, gdy jej dłonie są zadbane, nie martwiąc się o częste poprawki odpryskującego z paznokci lakieru. Moda i najnowsze trendy są obecne nie tylko w świecie ubrań, ale również w świecie paznokci. Jakie stylizacje paznokci hybrydowych były najchętniej wybierane w 2021 roku? Co jest modne w 2022 roku?

Nietypowe kształty

Paznokcie hybrydowe w ostatnim sezonie zaskoczyły wszystkich swoimi wyjątkowymi kształtami. Zadebiutował bowiem nowy, oryginalny kształt paznokci, czyli squoval. Jest to forma pośrednia pomiędzy paznokciami owalnymi, a kwadratowymi. Zaletą tego kształtu jest jego wielozadaniowość – według projektantów będzie odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na bardziej wyjątkowe okazje. Popularnością cieszyły się także klasyczne migdałki, owale i kwadraty, a także bardziej wyraziste paznokcie stiletto.

Festiwal kolorów

Stylizacje paznokci w ostatnim czasie miały poprawiać nastrój i wprowadzać więcej optymizmu, dlatego rok ten odznaczył się w manicure hybrydowym zdecydowanymi kolorami.

Królowały zarówno róże we wszystkich odcieniach jak np. kolor gumy balonowej, jak i atrakcyjne barwy niebieskiego, w szczególności baby blue. Nie zabrakło pastelowych, pudrowych odcieni kojarzących się ze znanymi kiedyś cukierkami. Miało to symbolizować powrót do poprzednich epok i klimatu disco.

Nietypowym kolorem na jaki były często pomalowane paznokcie jest zielony. O tyle, ile butelkowa i miętowa zieleń jest nierzadko wybieranym kolorem, tak pastelowa spotykana jest zdecydowanie rzadziej. Królowała nawet wojskowa zieleń!

Stylizacje paznokci z ostatniego sezonu obfitowały również w klasykę: kolory nude, transparentne oraz czerń.

Wzory i dodatki

Kolory to połowa sukcesu, drugą połową są dobrze dobrane ozdoby i dodatki. Szczególnym powodzeniem w 2021 roku cieszył się wzór butterfly nail, czyli motylek na płytce paznokcia, naklejony lub namalowany. Chętnie wybierano również kontrastowe połączenia, np. rockowy czarny kolor z neonowym akcentem, lub glitter ombre – gdyż brokat jest zawsze w modzie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne