Strona głównaModaJak znalezc idealna suknie slubna oraz bukiet z wiecznie zywych roz

Jak znalezc idealna suknie slubna oraz bukiet z wiecznie zywych roz

Dla przyszłej panny młodej suknia ślubna jest najważniejszym elementem ślubu. Suknia ta musi być idealna, wymarzona i z pewnością powinna zdobić pannę młodą, uwydatniając jej atuty i przykrywając rzeczy z których kobieta jest już mniej dumna. Nieodzownym elementem sukni ślubnej, jest dobranie pasującego i nie przytłaczającego całości bukietu.

 

Czym się kierować w wyborze sukni ślubnej?

Najważniejszym aspektem jest krój sukienki, który powinien być dopasowany do sylwetki przyszłej panny młodej. Zanim kobieta zdecyduje się na wizytę w salonie, powinna zrobić listę rzeczy, które w swojej figurze chciałaby ukryć, a które wyeksponować. Przy wyborze sukni ślubnej powinno wziąć się pod uwagę wzrost, kolor skóry, wielkość biustu, nogi oraz talię. Dodatkowym czynnikiem wpływającymi na suknię jest fryzura, czy włosy mają być upięte, czy rozpuszczone, a tym samym czy szyja ma być wyeksponowana.

Do najczęściej wybieranych krojów sukien ślubnych należą:

  • model klasyczny, który składa się dopasowanej góry oraz z szerokiego dołu opartego na wielowarstwowej halce. Suknię te można również podzielić na dwie osobne części, wówczas gorset jest osobno, a spódnica ściśle przylega do talii.
  • suknia à la Princess, która dopasowana jest do biustu oraz talii, a od bioder w dół delikatnie się rozszerza. Krój tej sukni wydłuża sylwetkę oraz wyszczupla talię.
  • suknia o kroju syreny podkreśla biodra i rozszerza się ku dołowi dopiero na wysokości ud bądź kolan. Syrena polecana jest paniom o wąskiej talii oraz krąglejszych biodrach.
  • suknia “empire” posiada stan odcinany pod biustem, a reszta jest luźno puszczona ku dołowi, wydłużając tym samym sylwetkę.
  • suknia w literę “A” dopasowana jest w biuście z resztą luźno puszczoną, bez zarysowanej talii. Krój ten będzie świetnie leżał na paniach wysokich i szczupłych, ale i na pulchniejszych o sylwetce filigranowej.

Kolejnymi aspektami, którymi powinna się kierować przyszła panna młoda w wyborze, są kolor sukni ślubnej, materiał z której będzie uszyta oraz bukiet, który nie może przykryć całości.

 

Świetnie sprawdzi się bukiet z wiecznie żywych róż

Wiecznie żywe róże dzięki unikalnemu procesowi stabilizacji zachowują swoją świeżość oraz piękno przez kolejne dwa lata. Są idealnym rozwiązaniem dla Pań, które moment ślubu chcą zapamiętać jak najdłużej. Na rynku istnieje wiele firm, które w swojej ofercie posiadają wiecznie żywe róże, dzięki czemu każda panna młoda z pewnością dobierze do swojej idealnej sukni pasujący, gustowny bukiet, który będzie tą “wisienką na torcie” zdobiącą całość.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne