Markowe rzeczy, prosto od projektanta mody, zawsze będą w cenie. Poza wartością jaką sama w sobie ma dobra marka, znawcy doceniają produkty premium za wyjątkowy wygląd oraz piękne wykończnie. Praktyka pokazuje, że markowe torebki trzymają swoją wartość, nawet po latach. Dowiedzmy się, czemu warto kupić choć jedną taką torebkę.

Czemu warto stawiać na markowe torby?

Wiele kobiet marzy o markowej torebce, a luksusowe torby nigdy nie wychodzą z mody. Dla niektórych taki wydatek może wydawać się zbędny. Istnieją jednak argumenty za tym, by co jakiś czas pozwolić sobie na markowe torby od projektanta.

Taki produkt jest wykonany z najwyższą starannością. Często detale, w tym przeszycia oraz dekoracje są wykonywane ręcznie. Same torebki są robione ze skóry lub bardzo dobrej jakości materiału skóropodobnego. Torby są projektowane tak, by miały niepowtarzalny styl, dlatego żadna luksusowa torebka nie będzie podobna do tych tanich, które znajdziemy w sklepach sieciowych. Projektanci luksusowych marek premium tworzą ponadczasowe wzornictwo, które wpasowuje się w różne gusta i staje się ikoniczne w świecie mody.  

Niektóre torebki osiągają zawrotne ceny i po latach mogą być dużo warte. Kolekcjonerzy poszukują nienaruszonych toreb w opakowaniach, dzięki czemu mogą je później przechowywać i sprzedać w razie potrzeby.

Gdzie można kupić markowe torby?

Torebki takich marek, jak Chanel, Luis Vouitton lub Gucci, można znaleźć w oficjalnych sklepach online tych domów mody. Nie wszystkie modele są możliwe do kupienia od ręki, ponieważ modele wykorzystywane na pokazach są dostępne tylko w kilku sztukach. Są bardzo kosztowne i trudno dostępne. Jeśli chcemy jednak zakupić torebkę z regularnej kolekcji, to idąc do licencjonowanego butiku na pewno znajdziemy luksusowe torby tych firm. 

Istnieją również komisy, takie jak Komis Label,  które sprzedają markowe torby po znacznie niższych cenach. Otrzymamy oryginalne, piękne modele toreb, które są tańsze nawet o 50% od tych dostępnych w butikach. Co ważne można je kupić w idealnym stanie. Ich cena jest pomniejszona, tylko dlatego, że torba ma niewielką wadę fabryczną lub nie posiada oryginalnego pudełka.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.