Strona głównaPozostałeAkcja: “Aranżujemy pokoje dziecięce”!

Akcja: “Aranżujemy pokoje dziecięce”!

Aranżacja pokoi dziecięcych to jedna z przyjemniejszych rzeczy dla przyszłych rodziców, kiedy już lista wyprawkowa zrealizowana, z werwą i energią można aranżować pokój dziecięcy!

Pokój dziecięcy: sen, zabawa, rozwój

Niezależnie od tego, czy chcemy urządzić pokój dla niemowlaka, czy dla nieco starszego Urwisa, należy pamiętać o tym, że taki pokój ma być dla Malucha miejscem, w którym będzie czuł się bezpiecznie, gdzie będzie mu towarzyszył spokojny i wygodny sen, ale i miejscem w którym dziecko może realizować swoje pasje, poznawać świat, uciekać w magiczny świat zabaw i spędzać w nim najwięcej czasu. Gdy dziecko jest malutkie rodzice mają szerokie spektrum możliwości i aranżują pokoje dziecięce pod swoje gusta i marzenia. Skrupulatnie dobierają kolor ścian, malowidła na ścianach, wygodny dywan, a co najważniejsze kupują łóżeczko dziecięce, które spełni oczekiwania ich i Maluszka.

Pozwólcie dzieciom towarzyszyć w aranżacji pokoi dziecięcych

Gdy dziecko już podrośnie, nadchodzi czas zmiany wystroju pokoju. To już nie będzie tylko miejsce zabaw, spania i przewijania, a azyl dla naszej pociechy. To w tym pokoju Maluch będzie spędzał najwięcej czasu, przyjmował przedszkolnych gości, rozwijał swoje pasje i stawiał pierwsze kroki w nauce i poznawaniu świata. Pozwólcie dziecku uczestniczyć w urządzaniu jego pokoju, dzięki temu będzie czuł się odpowiedzialny za pokój i będzie wiedział, że jest on tylko dla niego. Jeżeli wybierzecie kolor ścian, to pozwólcie dziecku wybrać dywan i nie przejmujcie się tym, że nie będzie on pasował do wystroju całego pokoju. Jeżeli dziewczyna wybierze dywan w pociągi, a nie w księżniczkę Elsę, pozwól jej na to! Jeżeli chłopak wybierze jednolity kolor, a nie trasę wyścigową dla armii resoraków – nie szkodzi! Takie aranżacje pokoi dziecięcych powinny być ładne, ale przede wszystkim to dziecko powinno czuć się w nim dobrze i swobodnie.

Muppetshop w Warszawie, to sklep który warto odwiedzić, jeżeli macie w planach aranżacje pokoi dziecięcych. Już od progu przeniesiecie się w świat pełen magii i czarów, a przy okazji znajdziecie wszystko co będzie Wam potrzebne, by stworzyć z Maluchem wymarzony dziecięcy pokoik.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne