Strona głównaUncategorizedSpoiwo to polska marka produkująca płaszcze wełniane damskie z wysokiej jakości wełny...

Spoiwo to polska marka produkująca płaszcze wełniane damskie z wysokiej jakości wełny jagnięcej.

Markę tworzą dwie siostry, które postanowiły stworzyć produkt premium – płaszcze wełniane polskiej produkcji, które pod każdym względem są dopieszczone i stawiają na najwyższą jakość

Spoiwo tworzą dwie siostry, które skupiają się na trzech najważniejszych aspektach – na świetnej jakości materiałach, na polskiej produkcji płaszczy oraz ciekawym, unikatowym designie. Wprowadziły w swoje płaszcze wełniane polskiej produkcji również innowacyjne rozwiązanie, którym są płaszcze z wełny jagnięcej 2 w 1 – możliwość odpięcia dołu i noszenia jako kurtkę – dzięki czemu płaszcz mamy nie tylko na lata, ale tez na wiele okazji. Płaszcze są z 100% i 90% wełny jagnięcej, która jest również pozyskiwana w sposób humanitarny jak również jest ekologiczna – wełnę można poddawać całkowicie recyklingowi.

Kolekcja składa się z 3 damskich płaszczy wełnianych polskiej produkcji. Pierwszy płaszcz wełniany jest w kolorze czarnym, drugi płaszcz z wełny jagnięcej polskiej produkcji jest w kolorze czarnym, zaś trzeci płaszcz wełniany jest niepowtarzalnym i niespotykanym płaszczem. Ten płaszcz z wysokiej jakości wełny jagnięcej przez swój design jest zdecydowanie dla osób odważnych, które nie lubią zamykać się w standardach i nie boją się nosić totalnie innych, nietypowych ubrań.

Dodatkowo starają się, aby jak najwięcej rzeczy pochodziło od producentów polskich. Chcą wspierać i rozwijać gospodarkę polską, szczególnie w tych ciężkich czasach. Jedynie wełna jak i podszewki wiskozowe nie są z Polski.

Dodatki do płaszczy: guziki, zamki, klamry do pasków, oczka, pudełka, pokrowce i wieszaki są całkowicie produkowane w Polsce.

Dodatkowo w zamyśle mają zawsze ograniczoną ilość, limitowaną i brak możliwości doszywania. Nie chcą, aby była jakakolwiek nadprodukcja i chcą, aby kobiety, które noszą spoiwo zawsze czuły się wyjątkowo 🙂

W przyszłości chcą poszerzyć asortyment o różne części garderoby, mają już dużo świetnych

pomysłów, które zdecydowanie będą czymś nowym na rynku polskim 🙂

Dodatkowo postanowił pokazywać ubrania na sobie , ewentualnie w przyszłości na ,,zwykłych” kobietach, aby normalizować wygląd kobiet i to, jak wygląda się w naszych ubraniach.

Wszystkie płaszcze dostępne są na stronie: https://spoiwobrand.pl/ 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne