Strona głównaUrodaPełne piękne czerwone usta

Pełne piękne czerwone usta

PEŁNE, CZERWONE USTA – CZYLI KILKA SŁÓW O MAKIJAŻU PERMANENTNYM UST

Dzisiejsza kosmetyka stale się rozwija i na rynku kosmetyków oraz zabiegów kosmetycznych a także co rusz to nowych możemy zaobserwować dużo zawirowań wśród salonów kosmetycznych http://lashpoint.pl. Coraz popularniejszy staje się makijaż permanentny ust. To nic innego jak tatuaż nakładany na usta, którego trwałość wynosi od 3 do 5 lat. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy usta o bardzo naturalnym zabarwieniu i ładnie wyostrzonych konturach warg. A czy warto go zastosować? Piszemy o tym poniżej.

WŁAŚCIWY DOBÓR PIGMENTACJI

Zanim zdecydujemy się na pigmentację należy z pomocą kosmetyczki dobrać odpowiedni rodzaj pigmentacji. Jeśli dysponujemy ustami o ładnym konturze, wystarczy ten kontur ubogacić. Natomiast, gdy kontury naszych ust są niewyraźne lub asymetryczne koniecznie jest przeprowadzenie makijażu permanentnego wraz z wypełnieniem. Metoda ta umożliwia nadanie nowych konturów i odpowiednie ich wypełnienie, dzięki czemu nasze usta są pełniejsze, zmysłowe i seksowne, takie, jakie podobają się każdej kobiecie.

BÓL I DYSKOMFORT W TRAKCIE ZABIEGU

Usta są najmniej komfortową częścią twarzy, jeśli chodzi o pigmentację. Czy sam zabieg jest bolesny? Wszystko jest zależne od naszej odporności na ból. Dla wielu osób pigmentacja jest bólem nie do zniesienia, dla innych będzie tylko specyficznym mrowieniem. Bardzo ważny jest efekt bezpośrednio po zakończonym zabiegu, dzięki któremu jesteśmy w stanie zweryfikować, jakość wykonanej pracy przez kosmetyka. Nasze usta nie powinny być opuchnięte, ani krwawić a ich koloryt już na samym początku powinien być atrakcyjny i przyjazny dla oka.

PRZECIWSKAZANIA

Zabieg składa się z kilku etapów. Podstawą jego przeprowadzenia jest wypełnienie przez nas specjalnej ankiety dotyczącej naszego stanu zdrowia. Należy pamiętać, że zabieg nie może być przeprowadzony, gdy jesteśmy w ciąży, bądź karmimy piersią. Przeciwskazaniem są również przewlekłe chory, cukrzyca, choroby nowotworowe i inne schorzenia na tle wirusowym i bakteryjnym. Należy pamiętać, że na tydzień przed zabiegiem usta należy odpowiednio przygotować stosując Heviran, który zapobiega wystąpieniu opryszczki po zabiegu. Pigmentacja rozpoczyna się od naniesienia konturów specjalną kredką. Jest to nic innego jak ostateczna stylizacja przed rozpoczęciem działania igłą. Po naniesieniu konturów, otrzymujemy znieczulenie i przechodzimy do właściwego etapu naniesienia barwnika na powierzchnię naszych ust. Zabieg pigmentacji przeważnie trwa około 2 godzin. Ze względu na to, że naniesiony barwnik ma tendencję do wyłuszczania, po upływie 4 tygodni konieczne jest uzupełnienie barwnika.

ODPOWIEDNIA PIELĘGNACJA

Nasza skóra po zakończonej pigmentacji wymaga starannej pielęgnacji. Oprócz tego, że musimy się zabezpieczyć w specjalistyczne kremy, o które warto zapytać naszego kosmetyka, to warto pamiętać o tym, jakich zachowań należy unikać tuż po zabiegu. Pamiętajmy, aby przez pierwszy tydzień pić przez słomkę, do jedzenia używać tylko jednorazowych sztućców i kubków. Korzystniej będzie również unikać gorących i ostrych potraw. Przez pierwszy miesiąc nie zaleca się również korzystania z sauny, siłowni czy też solarium lub basenu.

Jaka jest cena zabiegu? Wszystko zależy od efektów, jakie chcemy uzyskać i od usług, z jakich korzystamy. Cena za wypełnienie konturów mieści się w granicach 600 złotych, z kolei aplikacja barwnika na pełnej powierzchni warg to koszt od 800 do 1400 złotych. Pamiętajmy, że pigmentacja ust należy do trudnego technicznie zabiegu i warto korzystać z usług prawdziwych specjalistów http://lashpoint.pl/stylizacja-rzes

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne