Niepewna moda to dla ciebie? To, o czym musisz pamiętać, kiedy dotrzymujesz kroku najnowszemu trendowi, to fakt, że nigdy nie byłeś w myślach projektanta podczas tworzenia swojego dzieła.

Ile razy kręciłaś się stylami, wiedząc, jak okropnie wyglądasz ubrana w to, co zostało zaprojektowane na wybieg?

Najlepsze markowe ubrania nie są tanie i mogą być dość drogie, zostawiając Cię zepsutą, ponieważ chcesz nadążyć za trendami

Kiedyś byłaś głupia, gdy byłaś ubrana do dziewiątki, by powstrzymać drwiny od znajomych, nadążanie za modą jest dobre, ale jeśli nie czujesz się dobrze z twoim wyglądem, zrób coś z tym. Zacznij od zignorowania nieprzyjemnych uwag, prawdziwi przyjaciele nie wydadzą wyroku, chyba że na Twoją korzyść.

Sensowne jest stosowanie własnych pomysłów na modę i wykorzystywanie ich w opłacalnych cenach. Zaprojektuj własną etykietę? Kto wie, może być Twoi przyjaciele będą chcieli kawałek akcji. Najlepsi projektanci zaczęli tę drogę.

Kiedy robisz zakupy; znajdź sklep sprzedający wysokiej jakości sprzęt za połowę ceny tego, ile kosztowałoby ubieranie się w designerski sprzęt. Znajdziesz podobne lub zduplikowane projekty do najnowszego szału w większości sklepów. Ewentualnie zawartość portfela / torebki powstrzymuje Cię przed dokonaniem zakupu. Następnie udaj się do lokalnego sklepu z używanymi rzeczami i złap okazję.

Trzymaj się trendu, nosząc kolory w modzie. Sklepy charytatywne przekazują na dobre cele, tak samo jak milion dolarów pomagasz głodującym ludziom na całym świecie.

Pasy nie radzą sobie dobrze z przyjemnością pulchności, więc szukamy alternatywy. Zbieraj skórzane paski, oplataj je / zwiń je razem, a następnie powieś pokręconą menażerię w talii, dodając trochę brokatu, aby urozmaicić je, to nie tylko będzie wyglądać efektownie, ale również dopełni twój rozmiar.

Kompromis pomiędzy butami

Kup buty zamknięte, a następnie dopasuj parę kolorowych skarpet na kolano / kostkę.

Po co są drogie markowe markery, gdy jedyną osobą, która dostrzeże ten nowy strój, czyli Ty? wszystko dlatego, że saldo w banku wynosi 0,00, gdzie nie można się bawić do następnej wypłaty, a do tego czasu z branżą modową taką, jaką jest, może ona zostać sprzedana po dacie.

Nietrafiona moda jest tym, czym jest. Twój wzrost, waga, typ skóry nigdy nie były brane pod uwagę przez projektanta w przeciwieństwie do bogatych gwiazd. Jak możesz wyglądać najlepiej przez innych ludzi? Pomyśl o tym, jeśli ktoś wie, co Ci odpowiada? To Ty.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.