Strona głównaUncategorizedModne i wygodne - nosidełka TULA

Modne i wygodne – nosidełka TULA

Modne i wygodne – nosidełka TULA

TULA jest znaną na świecie marką, której działalność skupia się przede wszystkim na projektowaniu nosidełek ergonomicznych. Pierwsze nosidełka były efektem połączenia dwóch odmiennych kultur, ciekawości świata oraz potrzeby bycia blisko z dzieckiem. Niestety, produkty te nie były ergonomiczne. Polka, założycielka firmy, postanowiła to zmienić i za cel postawiła sobie zaprojektowanie produktu spełniającego wszystkie jej oczekiwania. Tak właśnie narodziły się ergonomiczne nosidełka TULA.

 

Stylowe nosidełka dla każdego dziecka

Nosidełka nie tylko muszą pełnić swoją funkcję i zapewnić wysoki komfort zarówno dziecku, jak i jego mamie. Duże znaczenie ma także to, by odpowiednio się prezentowały. Właśnie dlatego produkty TULA łączą w sobie funkcjonalność, komfort i wysoką estetykę.

Nosidełka dostępne są w wielu ciekawych wzorach, dzięki czemu każda mama może wybrać produkt, który najlepiej wpasuje się w jej gusta. Dbałość o każdy szczegół i dopracowanie wszystkich oferowanych produktów sprawia, że nosidełka TULA prezentują się modnie i przyciągają wzrok. Wybierając nosidełko TULA, stawia się na wygodne i stylowe produkty i można dopasować produkt do swoich indywidualnych wymagań.

 

Dla komfortu i bezpieczeństwa dziecka oraz mamy

Nosidełka TULA są miękkie, bezpieczne i ergonomiczne, a także łatwe w użytkowaniu. Pozwalają na regulację szerokości i wysokości panelu, dzięki czemu zapewniają ergonomiczną pozycję na poszczególnych etapach rozwoju dziecka. TULA umożliwia ustawianie nosidełka aż w trzech pozycjach, by wspierać bezpieczny rozwój każdego malucha. Ponadto miękkie, regulowane szelki gwarantują maksymalną wygodę dla mamy i pozwalają na noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Przy projektowaniu nosidełek zadbano także o komfort dziecka, używając lekkiej, bawełnianej tkaniny oraz stosując dodatkowo miękkie wypełnienie wokół otworów przeznaczonych na nóżki malucha. Produkty wyposażone są też w pojemną kieszeń z przodu pasa biodrowego. Nosidełka nie wymagają również stosowania wkładek dla niemowlaków.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne