Biżuteria to z reguły drobny, mały przedmiot, który służy nam do ozdoby ciała, podkreślenia swojego stylu, czy dopełnienia naszego ubioru. Biżuteria może być rozumiana jako: 

 • Bransoletki
 • Wisiorki
 • Zawieszki
 • Łańcuszki
 • Pierścionki 
 • Sygnety
 • Zegarki
 • Spinki
 • Kolczyki 

Historia Biżuterii sięga początków współczesnego człowieka, znaleziska sprzed nawet 100,000 lat sugerują, że już wtedy człowiek ozdabiał się poprzez muszle, kamienie i inne znaleziska. 

Biżuteria ma różne funkcje i przeznaczenie, w szczególności możemy wyróżnić: 

 • Funkcja religijna – poprzez biżuterie możemy przedstawiać swoje wierzenia, najlepszym przykładem tej funkcji jest z pewnością krzyż, a dokładniej zawieszka w kształcie krzyża, z którą większość z nas miała do czynienia. 
 • Funkcja użytkowa – kolejna z funkcji, biżuteria często kupowana jest przez nas w konkretnym celu, tutaj za przykład możemy postawić spinki do mankietów koszuli, czy spinki do włosów.
 • Funkcja dekoracyjna, ozdobna – Ostatnia i chyba najprostsza z funkcji. Element biżuterii kupujemy, ponieważ nam się podoba, pasuje do danego outfitu, czy podkreśla własny styl. Jeśli jesteśmy fanami stylu hip-hopowego, na pewno przypadnie nam do gustu, któryś z tych łańcuchów na szyje.

Biżuteria w amerykańskim stylu 

Ostatnimi czasy na ulicach polskich miast coraz częściej możemy zobaczyć modę na styl amerykański. Świetną propozycją dla osób na co dzień stylizujących się w taki sposób, są z pewnością dodatki do outfitów w formie biżuterii. Łańcuchy na szyje z zawieszkami, kolczyki męskie, czy też bransolety idealnie wpasują się w fit streetwear/hip-hop. Jeśli jesteś jedną z tych osób z czystym sumieniem możemy polecić błyskotki od ICED STUFF. W ofercie marki znajduję się praktycznie każdy element dodatku, każdy w kilkudziesięciu wersjach, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferta stale jest poszerzana, a sama marka często współpracuje z gwiazdami, tworząc dla nich indywidualne projekty. 

Jeżeli pierwszy raz słyszysz o marce i chciałbyś wypróbować jej możliwości, genialną propozycją może się dla Ciebie okazać niedawno wpowadzona kolekcja DAILY.

Zawieszka z kolekcji DAILY

Kolekcja DAILY to delikatny zestaw zawieszki w zestawie z łańcuchem, możemy dowolnie wybierać z kilkudziesięciu zawieszek i łańcuchów. Najlepsze jest to, że cały zestaw możemy kupić za gwarantowaną cenę poniżej 200zł. Oferta jest naprawdę dobra dla osób, które dopiero odkryły produkty ICED STUFF. 

Ciekawą informacją może okazać się fakt, że właściciel ICED STUFF tworzy swoje błyskotki we współpracy z jubilerem ze Stanów Zjednoczonych, a sama marka zgarnia coraz to większy rozgłos i zajmuje czołową pozycję na polskim rynku. 

Produkty od ICED STUFF objęte są dodatkowo 2-letnią gwarancją, w razie gdyby nasza błyskotka się w jakiś sposób uszkodziła (wiele produktów z oferty są wysadzane kamieniami, w razie gdyby jakiś się uszkodził, lub odpadł, marka naprawi, czy wymieni na nową naszą błyskotkę). Sama jakość produktów jest na najwyższym poziomie i na prawdę warto zacząć przygodę z ICED, to naprawdę potrafi wciągnąć!  

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.