Strona głównaModaTrendy marki Guess na 2021

Trendy marki Guess na 2021

Marka GUESS znana jest na rynku od kilkudziesięciu lat i w tym czasie wyrobiła sobie bardzo dobrą renomę na całym świecie. Dzięki temu projektanci tej marki śmiało mogą samodzielnie wyznaczać trendy modowe i kreować nowy styl. Często to inni podążają ścieżkami, wyznaczanymi właśnie przez tę markę.

GUESS – kilka słów o marce

Marka rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki swoim jeansom, które zyskały największą popularność, ale tworzy również inną odzież. Wysoka jakość oraz niepowtarzalny styl to największe atuty tej firmy. Ich obecność na rynku od 1981 roku zmieniła bardzo wiele w pojmowaniu mody, a firma była wielokrotnie nagradzana przez środowisko branżowe. Największą nagrodą jest jednak sukces, na który składa się dziś obecność w 40 krajach (w tym również w Polsce) i wierne grono fanów.

Rok 2021 w Guess – ekologia

2021 rok przyniesie sporo zmian w marce GUESS. Kolekcja Wiosna-Lato to przede wszystkim kontynuacja ekologicznej linii produktów z serii SMART GUESS. W skład tej linii produktów wchodzą oczywiście jeansy, ale też okrycia wierzchnie, odzież casualowa i wiele akcesoriów. Wszystko to w wersjach dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci, produkowane zgodnie z filozofią marki w sposób jak najmniej niszczący środowisko naturalne.

Wiosna-Lato 2021 – Reborn Denim

Reborn Denim to seria produktów, które również opierają się o ekologię. W tym przypadku wykonywane są one z już używanych i doskonale przetworzonych materiałów, w tym również popularnych dżinsów. Taka taktyka ogranicza wytwarzanie odpadów, a także pozwala na danie drugiego życia materiałom już raz użytym. To absolutny hit wśród bardzo wielu marek odzieżowych, a GUESS śmiało również w temacie ekologii wyznacza swoje trendy. Odzież z kolekcji Reborn Denim jest przeznaczona zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak też dzieci. Moda dżinsowa dzięki takim właśnie inicjatywom ma szansę stawać się jeszcze bardziej ekologiczna, spójna z ogólnym trendem minimalizmu i bardziej zrównoważonej produkcji.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne