Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Wprawdzie rok 2020 pod wieloma względami nie przypomina minionych lat, jednak może warto na przekór niesprzyjającym okolicznością zadbać, by w tę wyjątkową, ostatnią noc w roku wyglądać zjawiskowo? Pinko jest marką odzieżową słynącą z oryginalnych i bezkompromisowych rozwiązań. Ubrania tej firmy są szczególnie cenione przez bezkompromisowe indywidualistki i fanki wyrazistych, często odważnych stylizacji. Chcesz wiedzieć, co projektanci Pinko proponują założyć na tegorocznego Sylwestra?

Przykuwający uwagę połysk

Gdy będziesz przeglądać galerię kobiecych strojów wieczorowych marki Pinko na stronie ubierzsie.com, Twoją uwagę z pewnością przykuje wszechobecny połysk. Przejawia się na różne sposoby: raz są to dyskretne wstawki ze złotej lub srebrnej nitki, innym razem brokatowe iskierki a czasami całe kreacje z uszyte z lśniącej tkaniny. Połyskujący strój od lat jest numerem jeden na sylwestrowych imprezach. Prawdopodobnie ten trend jeszcze długo będzie się utrzymywał. Wśród propozycji Pinko możesz znaleźć wiele zachwycających, pełnych blasku kreacji.

Zmysłowe koronki

Koronki są kolejnym gorącym trendem proponowanym przez Pinko na sylwestrową noc. Nic tak nie dodaje tajemniczości i kokieterii wieczorowej kreacji, jak wytworne koronkowe wstawki. Taka ozdoba sprawi, że nikt obok Ciebie nie przejdzie obojętnie. Z pewnością zwrócisz uwagę niejednego przedstawiciela przeciwnej płci.

Intrygujące asymetrie

Asymetryczny strój wprowadza do projektu kreacji pewien niepokój, wynikający z zaburzenia oczekiwanej, bezpiecznej symetrii. Wiele proponowanych przez Pinko wieczorowych kreacji wyróżnia się niesymetrycznym dołem, dekoltem, czy rękawami. Taki ubiór to doskonały pomysł dla osób odważnych, nie obawiających się wyróżnienia z tłumu. Jeżeli dotąd zawsze wybierałaś tradycyjne fasony, może w Sylwestra postanowisz puścić wodze modowej fantazji i zdecydujesz się na awangardowy, asymetryczny strój?

Oryginalne marszczenia

Dającym się zauważyć trendem, przejawiającym się w wielu projektach marki Pinko są oryginalne marszczenia i falbany. Wiele sukienek posiada kopertowy, bogato marszczony fason. Kreacje doskonale pasujące na ostatnią noc roku często posiadają otoczone falbaną rękawy, urocze baskinki czy oryginalną fakturę wynikłą z umiejętnego wykorzystania fałd i marszczeń.

A może kobiecy kombinezon

Tradycyjnie przyjęte jest, że na wieczorową okazję kobiety ubierają się w elegancki sukienki. Może czas najwyższy złamać ten stereotyp. Marka Pinko posiada w ofercie niezwykle ciekawe, stylowe kombinezony Jeden z nich może pomóc Ci uświetnić pożegnanie starego roku.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.