Haftowane naszywki to znany od lat element zdobiący bluzy lub koszulki. Wszywki czy też emblematy to powracająca moda, która już chyba nigdy się nie skończy. Naszywki stanowią kultowy element, który sprawia że nawet nudny znoszony ciuch dostaje swoje drugie życie i wraca do łask. Czy jednak miejsce wszywek jest tylko na ciuchach? Okazuje się że nic podobnego. Otóż naszywki pasują praktycznie do wszystkiego. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem w celu poznania niestandardowych miejsc w których możesz umieścić swoje naszywki!

Naszywki na ubraniach

Haftowanie lub naprasowywanie naszywek na ubraniach to coś co każdy z nas zna. Jednak zanim przejdziemy do mniej konwencjonalnych zastosowań dla naszywek, przyjrzyjmy się gdzie najczęściej możemy się spotkać z tym produktem. Na pierwszym miejscu są oczywiście koszulki oraz bluzy. Ponadto, można się spotkać z naszywaniem na krawatach, czapkach oraz spodniach. Naszywki często przyjmują formę nawiązującą do zespołu muzycznego, klubu piłkarskiego lub śmiesznego obrazka powodującego uśmiech na twarzy. Ponadto, naszywki bywają powszechnie używane w służbach mundurowych (np. policja, wojsko, straż). Poza typowymi służbami mundurowymi również szkoły oraz organizacje militarne lub paramilitarne lubią korzystać z dobrodziejstwa jakimi są naszywki. Nie wątpliwie naszywki kojarzą się również z określonymi subkulturami (np. fani muzyki rockowej lub motocykliści).

Innowacyjne zastosowanie naszywek

Gdzie poza ubraniami możemy spotkać się z zastosowaniem naszywek? Obserwując stronę https://www.haftowane.pl dostajemy dawkę potężnej inspiracji. Okazuje się że naszywki pasują praktycznie do wszystkiego. Świetne nadają unikalnego charakteru torbie podróżnej. Jednocześnie stanowią element zdobiący serwetkę przykrywającą koszyczek wielkanocny. Mogą być umieszczone na kosmetyczce, kasku narciarskim lub nawet kubku do herbaty! Tak to wszystko naprawdę jest możliwe. Wystarczy trochę wyobraźni i możemy nasze wszywki umieścić praktycznie wszędzie. Zachęcamy naszych czytelników do eksperymentowania z wszywkami bo te małe haftowane elementy potrafią pozytywnie zaskoczyć każdego.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.