Strona głównaModaJakie stroje piłkarskie z nadrukiem warto wybrać?

Jakie stroje piłkarskie z nadrukiem warto wybrać?

Ubrania dla sportowców często muszą spełniać dość restrykcyjne wymagania. Elementy odzieży noszone podczas podejmowania aktywności fizycznej powinny zapewniać komfortowe samopoczucie. Wybierając stroje piłkarskie z nadrukiem należy dobrze przemyśleć decyzję. Jak odnaleźć produkty, które będą wygodne, przyjazne i wytrzymałe?

Rodzaj materiału i sposób wykonania

Tkanina, z jakiej tworzy się sportowe ubrania musi przede wszystkim zapewniać odpowiednią termoregulację. Należy więc wybierać materiały oddychające. Jednocześnie ważne jest, aby stroje piłkarskie z nadrukiem były szybkoschnące i łatwe w czyszczeniu. Popularnymi tworzywami są specjale dzianiny sportowe. Otrzymywane z syntetycznych surowców, szyte są tak, aby umożliwić skórze oddychanie. Możliwy jest zakup odzieży z kilku rodzajów dzianin. Różnią się procentową zawartością poszczególnych tworzyw i rodzajem splotu włókien. Dobór należy uzależnić od sezonu i warunków panujących na boisku. Poszukując strojów piłkarskich z nadrukami powinno się zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Sportowe elementy odzieży muszą być wyjątkowo wytrzymałe. Ważne jest również, aby umożliwiały pełen zakres ruchów i były możliwie najbardziej wygodne. Zaleca się sprawdzenie, czy wszystkie fragmenty materiału są ze sobą odpowiednio mocno połączone. Szwy powinny też posiadać gładkie wykończenia, aby nie podrażniać skóry. Dla zapewnienia piłkarzom komfortu i uchronienia ich przed dekoncentracją warto dobierać ubrania, których materiał będzie przyjazny w dotyku.

Technika nadruku

Producenci piłkarskich strojów z nadrukiem wykorzystują różne metody umieszczania wzorów na odzieży. W przypadku tego rodzaju ubrań, estetyka i wytrzymałość motywów są wyjątkowo istotne. Najbardziej popularną metodą jest sublimacja. To technika wykorzystywana powszechnie w różnych gałęziach branży odzieżowej. Doskonale nadaje się do umieszczenia logo drużyny na sportowych koszulkach. Dzięki odpowiedniej trwałości, nadruk pozostanie widoczny przez długi czas. Innym ciekawym sposobem jest użycie metody termotransferowej z wykorzystaniem specjalnej folii. Tak wykonane nadruki również charakteryzuje wysoki poziom trwałości. Stroje piłkarskie z nadrukiem można zamówić w firmie, która zajmuje się szyciem i drukowaniem wzorów. Producenci tego rodzaju ubrań zazwyczaj oferują wiele rodzajów materiałów do wyboru. Możliwe jest umieszczenie na nich motywów zaprojektowanych przez klienta lub wybranych z bazy. Wybór odzieży sportowej odpowiedniej jakości z pewnością okaże się dobrym zakupem.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne