Strona głównaModaAktówki na dokumenty

Aktówki na dokumenty

Aktówki na dokumenty

Oferta aktówek na dokumenty, to aż trzynaście różnych modeli, dostępnych w rozmiarach A5 i A4. Przede wszystkim pełnią funkcje przechowywania dokumentów.

Jej niewielki rozmiar idealnie sprawdzi się w sytuacji wyjścia na spotkanie biznesowe. Ponadto zabezpiecza przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Wykonana z naturalnej skóry świetnie sie prezentuje i jest przyjemna dla oka. Dostępna jest w dwóch kolorach. Każda aktówka na dokumenty posiada 24 miesięczną gwarancję producenta. Dzięki mocowaniom znajdującym się wewnątrz, możemy mieć pewność, że nasze dokumenty nie będą się przemieszczać, np. w trakcie transportu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, śmiało pomieści sporą ilość dokumentów, ze względu na umiejscowioną dużą komorę na dokumenty w lewej części. Każda aktówka posiada zabezpieczający przed zagubieniem zamek. Posiadanie takiej aktówki to również wygoda. Dzięki specjalnie wyznaczonemu miejscu mamy możliwość umieszczenia w niej wizytówek i kart, których możemy użyć w każdej chwili, bez potrzeby tracenia czasu na niepotrzebne poszukiwania. Dodatkowo znajdziemy również miejsce do przechowawania artykułów piśmienniczych. W ofercie znajdują się także aktówki z ringiem, który daje możliwość wpięcia dokumentów i koszulek, co może zdecydowanie zwiększyć pojemność aktówki. Dostępne są również rodzaje aktówek, które mają wbudowany kalkulator, ułatwiający dokonanie obliczeń w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Skórzana aktówka na dokumenty to idealne uzupełnienie biznesowego wizerunku . Będąc posiadaczem takiej aktówki możemy wiele zyskać w oczach naszych potencjalnych klientów, np. podczas spotkań biznesowych. To również najlepsze z możliwych rozwiązań podczas wyjazdu służbowego, szkolenia czy prezentacji. Aktówki na dokumenty sprawdzają się również jako prezent na wszelkiego rodzaju okazje – urodziny, imieniny, święta. Szeroki wybór z pewnością pomoże wybrać idealny wariant, na miarę potrzeb, chociażby ze względu na zróżnicowanie pod wzlędem wielkości oraz sposobu organizacji wnętrza. W ofercie znajdują się aktówki klasyczne a jednocześnie charakteryzujące się nietuzinkowymi rozwiązaniami. Dodatkowo cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, co jeszcze bardziej podnosi wysoką wartość produktu. Na stronie https://teczki.net/pl/56-aktowki-na-dokumenty każdy z nas znajdzie odpowiednią aktówkę na swoją kieszeń i dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Nie zwlekaj i już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą, znajdującą się na stronie.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne